Zaproszenie na XVIII Ogólnopolską KonferencjęCE

Szanowni Państwo, w imieniu Samorządu Europeistyki UW i Centrum Debaty Publicznej mamy zaszczyt zaprosić Was na XVIII Ogólnopolską Konferencję Społeczności Centrum Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego pt.” Europa: Strategie Przyszłości“. Wydarzenie odbędzie się w piątek 17.05.2024 r. o godzinie 14.00 w auli J.Baszkiewicza w Gmachu Audytoryjnym na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Krakowskie Przedmieście 26/28. Dla osób, które nie będą mogły dołączyć do nas stacjonarnie, przewidujemy również transmisję na żywo.

W obliczu dynamicznie zmieniającego się świata przed Unią Europejską stoją nowe wyzwania technologiczne, migracyjne i militarne, z którymi musi się zmierzyć. Są to wyzwania, które nie tylko determinują jej obecne działania, ale również mogą kształtować jej przyszłość. Wraz z zaproszonymi ekspertami zastanowimy się jakie strategie Unia powinna przyjąć, aby skutecznie stawić czoło tym wyzwaniom? Jak na jej bezpieczeństwo wpływa konflikt w Ukrainie i w Strefie Gazy?

Na te i inne pytania odpowiedzi poszukują znakomici eksperci m.in.: prof. dr hab. Bogdan Góralczyk, prof. dr hab. Andrzej Zybertowicz, dr Jacek Bartosiak, mgr inż. Joanna Karczewska, dr Małgorzata Bonikowska, prof. dr hab. Tomasz Grzegorz Grosse oraz dr Marta Jaroszewicz.

Agenda: kliknij
Link do wydarzenia: https://fb.me/e/223hnDPKM
Link do rejestracji: http://centrumdebaty.pl/rejestracja
Do zobaczenia!
Zespół Centrum Debaty Publicznej

Autor

Leave a comment

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Marszałkowska 84/92 lok. 115
00-514 Warszawa
biuro@jagiellonski.PL

© Instytut Jagielloński 2021
Wszystkie prawa zastrzeżone.

ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Lokal przy ul. Marszałkowskiej 84/92 jest wykorzystywany do celów kulturalnych prze Instytut Jagielloński dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy - dzielnicy Śródmieście