Liderzy świata biznesu i polityki potrzebują nie tylko dostępu do najnowszych danych, ale także rzetelnej analizy. Jagielloński Research zawiera dane aktualizowane kilka razy dziennie, wzbogacone o wizualizacje i interaktywne wskaźniki – Jagielloński Research – Nowa platforma dla analityki.

W obecnym kontekście geopolitycznym i ekonomicznym, czyli warunkach wojny na Ukrainie i szalejącej inflacji wiemy, że fundamentem podejmowania lepszych decyzji jest wysokiej jakości analityka nakierowana na dogłębne zrozumienie zjawisk, ich przyczyn oraz wzajemnych powiązań.

Platforma analityczna Jagielloński Research jest odpowiedzią Instytutu na potrzeby ekspertów z rynku. Zaczęliśmy od publikacji cyklicznego raportu „Energetyka w liczbach” i prostych zestawień na Twitterze. Okazało się, że to naszym odbiorcom to nie wystarcza, że potrzebują szerszych, aktualnych analiz. Uznaliśmy, że jest to ciekawe wyzwanie dla nas i naszych analityków.

Stworzyliśmy platformę zawierającą dane aktualizowane kilka razy dziennie. Wizualizacje wskaźników są interaktywne, co pozwala na dostosowanie analiz pod indywidualne potrzeby. Struktura portalu została tak zaplanowana, żeby każdy użytkownik był w stanie w prosty sposób znaleźć interesujące go materiały. Każdy blok tematyczny zawiera wyjaśnienia pozwalające zrozumieć dane i reprezentowane przez nie zjawiska, dzięki czemu treści są łatwo przyswajalne także dla osób, które nie są ekspertami w danym sektorze.

Aktualnie Jagielloński Research prezentuje dane z rynku energetycznego ale ambicją naszą jest rozbudowanie platformy o kolejne wskaźniki ze strategicznych obszarów dla polskiej gospodarki.

Zapraszamy do Jagielloński Research

Autor

  • Marcin Roszkowski

    Przedsiębiorca. Poprzednio także pracownik naukowy ISP PAN, wykładowca Collegium Civitas, dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji NBP, szef działu PR i rzecznik prasowy Muzeum Powstania Warszawskiego, rzecznik prezydenta Warszawy oraz wicedyrektor Biura Spraw Międzynarodowych w Kancelarii Prezydenta RP. Główne kierunki badań: energetyka odnawialna, studia strategiczne i stosunki międzynarodowe.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ul. Marszałkowska 84/92 lok. 115
00-514 Warszawa
biuro@jagiellonski.PL

© Instytut Jagielloński 2021
Wszystkie prawa zastrzeżone.

ZNAJDZIESZ NAS RÓWNIEŻ:

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Lokal przy ul. Marszałkowskiej 84/92 jest wykorzystywany do celów kulturalnych prze Instytut Jagielloński dzięki wsparciu Miasta Stołecznego Warszawy - dzielnicy Śródmieście